فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

فیلم های اموزشی

فیلم آموزشی آزمون ept : فیلم آموزشی آزمون ept

هر ماه فیلم تحلیل آزمون های گذشته آزمون EpT به مجموعه فیلم ها اضافه می شود .یعنی با خرید ۱۲ ساعت آموزش،  تحلیل تشریحی آزمون های گذشته ept و دوره سوالات آزمونept ماه های گذشته را به صورت فیلم دریافت می کنید.

۱۲ساعت فیلم آموزشی آزمون ept برای مدیران (گرامر ، درک مطلب،لغات ، همراه با تکنیک های تست زنی آزمون ept)

فیلم آموزشی آزمون ept

با توجه به درخواست های داوطلبان آزمون ept مبنی بر ارائه فیلم های آموزشی آمادگی آزمون EPT بر آن شدیم تا با کوشش مربیان خود مجموعه فیلم هایی را آماده کرده و در قالب دو حلقه DVD در اختیار داوطلبان آزمون ept  قرار بدهیم.

پر واضح است که بسیاری از داوطلبان فرصت شرکت در کلاس های آمادگی آزمونept را ندارند ،این مجموعه به شما امکان یادگیری و آمادگی در آزمون ای پی تی را تحت هر شرایطی می دهد .

با خرید این مجموعه در ساعات خود صرفه جویی خواهید کرد و همچنین داوطلبینی که در شهرستان ها حضور دارند و شرایط شرکت در کلاس های آمادگی آزمون ای پی تی در تهران را ندارند می توانند از این مجموعه فیلم های آموزشی آزمون ept استفاده کنند.

نکته ی بسیار مهم در استفاده از پکیج فیلم آمادگی آزمون ept:

نکته ی اول: شما می دانید که شرکت در کلاس های حضوری هزینه ای به مراتب بیشتر از هزینه ی این پکیج دارد با این تفاوت که در کلاس حضوری بحث های حاشیه ای مانع از استفاده صد در صدی از مباحث کلاس می شود ، ولی با فیلم های آمادگی آزمون ept شما هر چند بار که بخواهید می توانید فیلم را مشاهده کنید تا سلط کامل پیدا کنید .

نکته ی دوم:در آزمون ای پی تی تحلیل آزمون های گذشته تا حد زیادی به شما کمک می کند و از همه مهمتر اینکه در هر آزمون حداقل سه درک مطلب وجود دارد که بعضاً متن درک مطلب های آزمون ept هیچ ارتباطی با رشته ی تحصیلی شما ندارد و در چنین مواقعی فقط استفاده از تکنیک های تست زنی درک مطلب به کار شما می آید که این تکنیک ها در تحلیل آزمون های گذشته به طور کامل درس داده می شود .

آمادگی آزمونept

برای آمادگی آزمونept همچنین می توانید از منابع آزمونept که در منوی سایت در دسترس است استفاده کنید.

فیلم های آموزشی مزبور شامل ۱۲ ساعت آموزش در بخش های مختلف آزمون ept می باشند که عبارتند از:

 1. فیلم آموزش نکات گرامری آزمونept  در  ۴ ساعت
 2. لغات و نکات مربوط به  آزمون ept در ۵ ساعت
 3. فیلم آمادگی پاسخگویی به درک مطلب ویژه آزمون ept در ۲ ساعت به همراه مهارت های تست زنی آزمون ای پی تی
 4.  فیلم تحلیل آزمون های ept دوره های گذشته  ( هر دوره ۲ ساعت و بیست دقیقه چیزی حدود ۱۹۰۰ دقیقه)
 5.  یک عدد کتاب آمادگی آزمون EPT متناسب با فیلم های آموزشی مزبور ( این کتاب به تنهایی به قیمت ۳۰٫۰۰۰ تومان در بازار فروخته می شود )
 6. یک کتاب با عنوان جادوی گرامر (در این کتاب نکات پر تکرار گرامری که در آزمون های قبل تکرار شده اند به همراه نمونه تست های مربوطه آورده شده است پیشنهاد می کنیم  این کتاب را شب آزمون مطالعه کنید)
 7. بررسی و تشریح تمام تکنیک ها و استراتژی های درک مطلب آزمونept

پس پکیجی که از ما برای آزمون ept دریافت می کنید عبارتند از:دو حلقه DVD  ( دوازده ساعت فیلم گرامر Ept و تکنیک های تست زنی و پاسخنامه تشریحی و تحلیل آزمون های گذشته) و دو جلد کتاب می باشد .


پکیج مربوطه با تمام ویژگی هایی که بالاتر گفته شد (۱۲ ساعت فیلم آموزشی ،پاسخنامه تشریحی و تحلیل آزمون های گذشته به همراه دو جلد کتاب) به قیمت ۲۰۰٫۰۰۰ تومان در دسترس داوطلبان آزمون EPT می باشد.( هزینه ارسال به عهده شما می باشد)

شیوه ی تهیه پکیج :

 1. تماس با شماره ۰۹۳۳۱۴۸۲۸۰۱ مسئول فروش موسسه.
 2. سریع ترین و ساده ترین راه تکمیل فرم زیر و انتخاب گزینه«۱۲ ساعت آموزش آمادگی آزمون ept» در فرم می باشد.

⇐ شیوه ی ارسال پکیج:

پس از ثبت درخواست شما مسئولین مربوطه با شما تماس خواهند گرفت و پکیج را از طریق پیک (داخل تهران) و پست سفارشی (شهرستان ها ) حضورتان ارسال خواهند کرد.

⇐ نمونه فیلم ها(دمو آموزش ها):


جهت سفارش فرم زیر را تکمیل فرمائید:

فرم سفارش و پرداخت

به منظور سفارش پکیج فیلم ها ، هم می توانید فرم را تکمیل کنید و هم با شماره های ما تماس بگیرید.
 • Price: 2,000,000
 • 150,000
 • 0

فیلم های اموزشی

آخرین اخبار و مقالات