فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

منابع ept

منابع ept : همانطور که می دانید آزمون ept دانشگاه آزاد در هر ماه برگزار می گردد و این برگزاری باعث شده است منابع ept و سوالاتی از آزمون زبان دانشگاه آزاد در اختیار قرار بگیرد.

ما هر ماه سوالات مربوطه را به همراه کلید سوالات آزمون ept در سایت قرار می دهیم تا دانشجویان مقطع دکتری که در آزمون EPT شرکت می کنند با آرشیو سوالات آزمون EPT رو برو شده و آنها را دانلود نموده و برای آزمون آماده شوند.

منابع ept

به زودی حل تشریحی آزمون های قبلی را که به تلاش اساتید ما تهیه و تدوین می شود جهت دانلود در سایت قرار خواهیم داد به منظور مطلع شدن از جزوات و سوالات جدید پیشنهاد می شود در خبرنامه ما عضو شوید تا پس از ارسال هر مطلب در سایت یک نسخه از آن برای شما ارسال شود .

پکیج ویژه نمونه سوالات آزمون ای پی تی دانشگاه آزاد:
ما برای شما داوطلبین پاسخنامه تشریحی ۵ دوره را به صورت یک جا برای دانلود قرار داده ایم ،هزینه ی هر کدام از دوره ها ۵٫۹۹۰ تومان می باشد که پنج دوره فقط با هزینه ی ۲۴٫۰۰۰ تومان قابل دانلود است.

جهت دانلود از لینک زیر استفاده نمائید:

  1. پاسخنامه تشریحی آزمون های ۹۶

  2. پاسخنامه تشریحی آزمون های ۹۵

آزمون ept بر این اساس تشکیل شده است که متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری کلیه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی همانند متقاضیان دیگر دانشگاه‌ ها ، حین مصاحبه دکتری باید مدرکی را ارائه دهند که سطح دانش زبان انگلیسی آنها را مشخص میکند .دانستن لغات ept یکی از راه های موفقیت در این آزمون میباشد .

متولی برگزاری این آزمون ، دانشگاه آزاد اسلامی است که به محک زدن داوطلبان در دو مهارت زبانی و سه بخش می پردازد .

منابع ept