فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

درباره ما

ما کار خود را در این سایت با موضوع آزمون ept برای اخذ مدرک زبان برای دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی آغاز کردیم ، و در ادامه و پس از گذشت سه سال در سال ۱۳۹۷ بر آن شدیم که در کنار آن موضوع موضوعات دیگری را در مجموعه اقدامات خود قرار بدهیم ، و از این پس با موضوعات مشاوره کسب و کار و مشاوره مدیریت در زمینه مذاکره و عقد قراردادهای تجاری ، بازاریابی و مدیریت بازار ، مدیریت تولید و عملیات ، مدیریت استراتژیک با رویکرد بازارهای رقابتی قرن ۱۹ و تمرکز بر استراتژی های پیاده سازی استارتاپ ها در این وب سایت مطالبی درج خواهد شد .

آموزش هایی که معمولاً مورد نیاز مدیران ارشد سازمانی خواهد بود و البته فقط محدود به آن ها نیست .

ما کلیه خدمات مشاوره و مدیریت را برای شما ارائه می کنیم .

خبره های این گروه مشاوره ، از  بازار کار و مشاورین دانشگاهی هستند که پس از عقد قرارداد کار را تا حصول نتیجه دنبال می کنند.

برای روشن شدن موضوع مثالی خدمتتان ارائه می کنیم .

فرض کنید قرار است برای اجرای یک خط تولید اقدام به برنامه ریزی استراتژیک که از بعد اجرایی و به صرفه بودن و چه از بعد استراتژیک و بازاریابی طراحی و تدوین نمائید.

ما با شما وارد قرارداد می شویم و در این زمینه کلیه ی امور را با رعایت اصول خاص بازار شما پیگیری می کنیم.

یا فرض بفرمائید قراراست فلان دستگاه را برای اجرای خط تولید خود وارد کشور نمائید تا صادر بفرمائید ، ما کلیه خدمات مذاکره را همراه با عقد قرارداد برای مجموعه و سازمان شما انجام خواهیم داد.

خدمت دیگری که توسط مجموعه ما و اساتید برجسته ما با متدولوژی جدید برگزاری سمینار ها و دوره های آموزشی انجام می دهیم ، برگزاری دوره های مهم مدیریتی است . مانند دوره های استاندارد ، دوره های رفتار سازمانی ، ایجاد بینش و ذوق در کارکنان جهت تقویت روحیه نوآوری و خلاقیت و … را برای مجموعه های متقاضی انجام می دهیم.

شما می توانید در صفحه ی اصلی سایت ما نسبت به دانلود جزوات و کتاب های الکترونیک ، موضوعات تحت اجرای ما و خدمات ما را می توانید دنبال کنید.

 

درباره ما

 

ارتباط با ما :

آدرس:
تهران ، خیابان مطهری ، خیابان دلاویز ، پلاک ۳۰

شماره تلفن:

۰۲۱۸۸۵۵۱۵۲۹

شماره همراه:
۰۹۳۳۱۴۸۲۸۰۱

ایمیل:
iauept@gmail.com