فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

تدریس خصوصی ept

تدریس خصوصی ept

تدریس خصوصی ept : دوره های آمادگی آزمون EPT یکی از سیاست های ما می باشد که طی یک سال اخیر بیش از ۳۰۰ دانشجو را طی دوره های تدریس خصوصی ept برای شرکت در آزمون EPT آماده نموده و مشکلات و مباحث مربوط به آزمون را در محیطی آرام و زیر نظر اساتید با تجربه برای ایشان حل نموده ایم ، موضوع مهم این است که بر اساس سر فصل های آزمون EPT این امکان فراهم شده است که آزمون های سنوات گذشته را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم و بهترین شیوه را برای آموزش اتخاذ نمائیم . آموزش زبان دکتری EPT را بر اساس دو محور و موضوع بررسی می کنیم و بر حسب نیاز برای دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد آموزش می دهیم .

شیوه ی کار ما در تدریس خصوصی ept

تدریس های خصوصی بر مبنای آزمون های گذشته می باشد که بر سه مهارت اصلی یعنی گرامر ، درک مطلب و لغت تمرکز می کنیم . در این کلاس های متقاضی شرکت در آزمون EPT با مهارت های زدن تست آشنا می شود و طبع آن در با ترجمه ی لغات آشنا خواهد شد و گرامر مربوط به مطالب برای ایشان تکرار می گردد تا ملکه ذهن او شده و با استرس کمتری در آزمون EPT شرکت نماید .

⇐ تمرکز ما بر روی دو نوع تدریس خصوصی ept ( یک نفره ) و نیمه خصوصی ( سه تا پنج نفر ) است و این باعث شده است راندمان کار ما افزایش یابد .

جهت ارتباط با متخصصان و مشاوران ما در خصوص شرکت در کلاس های تدریس خصوصی ept ، کافیست با ما تماس گرفته و یا با تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید .

[iphorm id=”1″ name=”فرم درخواست مشاوره آزمون EPT”]

 


 

آزمون eptدوره ept لغات ept