آزمون EPT

آزمون EPT

اساس شکل‌ گیری آزمون EPT بر این بوده است که متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری تمام واحد های دانشگاه آزاد اسلامی همانند داوطلبین دیگر دانشگاه‌ها، حین مصاحبه دکتری باید مدرکی را ارائه دهند که سطح دانش زبان انگلیسی آنها را مشخص می کند .دانستن لغات EPTیکی از راه های موفقیت در این آزمون است .

متولی برگزاری این آزمون ، دانشگاه آزاد اسلامی است که به محک زدن داوطلبان در دو مهارت زبانی و سه بخش می پردازد.

موسسه iauept ، با همکاری اساتید برتر حوزه زبان ، آماده برگزاری دوره های حضوری و غیر حضوری و پکیج های آمادگی در آزمون eptو دوره ept و دوره های آموزش لغات ept است .

ما در این سایت در نظر داریم با استفاده از منابع آزمون EPTو بر اساس تلاش مربیان که سابقه ی طولانی در برگزاری دوره های آمادگی آزمون های EPT دارند ، تکنیک های ویژه ی این آزمون را به شما منتقل کنیم و بر اساس آن شما را در آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی یاری رسانیم .

شما می توانید در صفحه ی اصلی سایت ما نسبت به دانلود جزوات و کتاب های الکترونیک اقدام کنید و یا اینکه در دوره های حضوری و نیمه حضوری و دوره های فشرده و بلند مدت کلاس های آزمونEPT و همچنین کلاس های تدریس خصوصی ept شرکت فرمائید .

 

**************

بودجه بندی سئوالات آزمون ept

۱- واژگان شامل ۲۵ سؤال تستی
۲- دستور زبان شامل ۴۰ سؤال تستی
۳- درک مطلب در دو بخش شامل :
الف) خواندن و درک متون ۲۰ سؤال تستی
ب) درک مطلب متن با کلمات حذف شده (cloze) شامل ۱۵ سؤال تستی

 **************

آزمون ept

اخبار آزمون ept

ثبت نام آزمون ای پی تی اردیبهشت 96

ثبت نام آزمون ای پی تی اردیبهشت دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد. ثبت نام آزمون ای پی تی تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه۶ اردیبهشت ادامه دارد. آزمون EPT در روز جمعه ۱۵ اردیبهشت ۹۶ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان، اهواز، آمل و ک... ادامه متن

طراحی ، سئو و بهینه سازی سایت سورنا