فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

آزمون ept

آزمون ept :اساس شکل‌ گیری آزمون ept بر این بوده است که متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری تمام واحد های دانشگاه آزاد اسلامی همانند داوطلبین دیگر دانشگاه‌ها، حین مصاحبه دکتری باید مدرکی را ارائه دهند که سطح دانش زبان انگلیسی آنها را مشخص می کند .دانستن لغات EPT یکی از راه های موفقیت در این آزمون است .

آزمون ept

متولی برگزاری این آزمون ، دانشگاه آزاد اسلامی است که به محک زدن داوطلبان در دو مهارت زبانی و سه بخش می پردازد.

موسسه iauept ، با همکاری اساتید برتر حوزه زبان ، آماده برگزاری دوره های حضوری و غیر حضوری و پکیج های آمادگی در آزمون ept و دوره ept و دوره های آموزش لغات ept است .

ما در این سایت در نظر داریم با استفاده از منابع آزمون ept و بر اساس تلاش مربیان که سابقه ی طولانی در برگزاری دوره های آمادگی آزمون های EPT دارند ، تکنیک های ویژه ی این آزمون را به شما منتقل کنیم و بر اساس آن شما را در آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی یاری رسانیم .

شما می توانید در صفحه ی اصلی سایت ما نسبت به دانلود جزوات و کتاب های الکترونیک اقدام کنید و یا اینکه در دوره های حضوری و نیمه حضوری و دوره های فشرده و بلند مدت کلاس های آزمون ept و همچنین کلاس های تدریس خصوصی ept شرکت فرمائید .

آزمون ept بر این اساس تشکیل شده است که متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری کلیه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی همانند متقاضیان دیگر دانشگاه‌ ها ، حین مصاحبه دکتری باید مدرکی را ارائه دهند که سطح دانش زبان انگلیسی آنها را مشخص میکند .دانستن لغات ept یکی از راه های موفقیت در این آزمون میباشد .

متولی برگزاری این آزمون ، دانشگاه آزاد اسلامی است که به محک زدن داوطلبان در دو مهارت زبانی و سه بخش می پردازد .

**************

بودجه بندی سئوالات آزمون ept

۱- واژگان شامل ۲۵ سؤال تستی
۲- دستور زبان شامل ۴۰ سؤال تستی
۳- درک مطلب در دو بخش شامل :
الف) خواندن و درک متون ۲۰ سؤال تستی
ب) درک مطلب متن با کلمات حذف شده (cloze) شامل ۱۵ سؤال تستی

 **************

آزمون ept